خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / اتمام این راهنمایی سریع برای سفر مانند یک حرفه ای

اتمام این راهنمایی سریع برای سفر مانند یک حرفه ای

بسیاری از مردم جهان بیش از سهم عشق سفر. حسرت جهانی برای یادگیری برخی از فرهنگ ها، نمونه دلمه و اکتشاف معماری کلاسیک وجود دارد.

بسیاری از راهنمایی اینجا که به شما کمک کند وجود دارد.

بسیاری از اشیاء با ارزش در هر سفر را ندارد. بیشتر شما را با شما، بالاتر شانس خود را از دست دادن موارد. بدتر از آن، آنها به سرقت رفته می تواند.

فهرست آنچه شما قصد را با شما در سفر.

با هم یک لیست از چیزهایی که شما باید با شما را قرار داده است. شما می توانید شروع به انجام این کار چند ماه کردن اما باید قبل از سفر خود را حدود یک هفته به پایان رسید. با این حال، حتی زمانی که بسته بندی در لحظه آخر این لیست شما در ماندن سازمان یافته کمک و شما می توانید از هر درهم و برهمی بیش از حد.

مقدمات سفر خود را در داخل بودجه خود را نگه دارید، آنها را تا آنجا پیش را که ممکن است. اغلب اوقات، شما می توانید معاملات سفر توسط رزرو اولیه است، اما آخرین لحظه معاملات به افراد با نیازهای کمتر سختگیرانه تجدید نظر شود.

اجتناب از هزینه های آخرین لحظه می توانید از پول بیشتری ذخیره کنید.

هتل زنگ ساعت خود را چک کنید. آیا توسط تصادف ساده یا شوخی های نفرت انگیز بسیاری از مسافر در اوایل صبح یا بدتر در وسط شب بیدار شده است توسط ساعت زنگ دار در کنار بستر خود را. اگر می خواهید برای اطمینان از آغاز آرامش بخش برای تعطیلات خود را مطمئن زنگ خاموش است یا دست کم تنظیم هنگامی که می خواهید از آن بیدار شوید.

متوقف کننده درب نکته مهم را با شما در هنگام استراحت در هتل است. گاهی اوقات، بويژه به هنگام سفر در کشورهای کمتر توسعه یافته به ماندن در اتاق هتل است که امنیت بیشتر مهم است. اگر شما زنجیره ای و یا deadbolt را در خانه پیدا کند، قرار دادن doorstop کوچک زیر درب در هنگام خواب.

امکان دسترسی اعضای خانواده به برنامه سفر سفر خود را. این اطمینان خواهد داد که کسی می داند که در آن شما هستند. اقامت در تماس با آنها نیز هست. اگر می دانند که در آن شما و شنیدن از شما به صورت منظم، وجود خواهد داشت بدون نیاز به نگرانی.

اقامت آرام و تشکیل شده است. اجتناب از اتلاف زمان بیش از همه به دنبال شما آداپتورهای، بالش و بزک را مورد سفر. بن و نگه داشتن همه آیتم های سفر خود را در یک مکان است. یک ایده خوب این است که حفظ بن زیر تخت خود را که در آن از راه اما هنوز آسان برای دسترسی به دفعه بعد شما خواهید مسافرت است.

شناسایی داخل کیسه های خود را علاوه بر خارج از آنها عبارتند از. مطمئن شوید که هر کسی می تواند جدا کردن برچسب ها در خارج این است در داخل. که کیسه های خود را از دست رفته و بدون برچسب متصل شده است باید آن، کارکنان خطوط هوایی را برای شناسایی به طوری که آنها می توانید کیسه های خود را به شما می توانید شما در داخل قرار داده شده نگاه می کنید.

این مقاله در ابتدا می گوید، سفر یک سرگرمی است که می تواند مردم را از سراسر جهان است. شما نیاز به مطالعه فرهنگ مقصد خود را قبل از خروج. مشاوره در این مقاله استفاده کنید و شروع به ساختن برخی از هیجان انگیز برنامه های سفر

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

83 − 76 =