خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / امن باقی می ماند و هنوز هم آن لذت ببرید در حالی که سفر!

امن باقی می ماند و هنوز هم آن لذت ببرید در حالی که سفر!

سفر ارائه می دهد بسیاری از لذت و هیجان و راههای زیادی وجود دارد برای افزایش برنامه سفر خود را. آیا شما دنبال مسکن ارزان و یا حمل و نقل، اطلاعات زیر باید مفید باشد.

بسیاری از موارد ارزش در خانه باقی بگذارید. شما ایستاده شانس خوب یکی از اشیاء با ارزش خود را از دست دادن اگر شما بیش از حد بسیاری از.

یک بار شما کجا بروید, یادگیری آنچه شما می توانید درباره مقصد خود تصمیم گرفته اند. خرید نقشه محل برای سفر و گشت و گذار سایت های محیط زیست و موزه ها.

خیابان های اصلی و نشانه، بیش از حد را حفظ کردن.

با استفاده از لیست شما بسته به الزامات خود را کمک کند. لیست باید به خوبی در پیشبرد (۷-۳۰ روز) ساخته شده و همه نیازهای شما می باشند. با این حال، حتی زمانی که بسته بندی در لحظه آخر این لیست شما در ماندن سازمان یافته کمک و شما می توانید از هر درهم و برهمی بیش از حد.

هنگام سفر با او، تنها در صورتی که شما دو نفر از هم جدا کنید شما همیشه عکس خوب از کودک خود را بر شما باید داشته باشد. از دست دادن یک کودک آسیب زا برای هر پدر و مادر است. متاسفانه، کودکان دریافت پریشان و سرگردان یا چیز دیگری اتفاق می افتد. اگر شما یک عکس از کودک خود را در شما سپس این اگر آنها همیشه در نهایت گم می تواند مفید آمده.

هنگام رفتن به یک کشور خارجی به منظور اجتناب از ميزان بد از آلرژی های غذایی خاص داشته باشید. اگر آلرژی غذایی ویژه بد است، به این زبان خود مطمئن شوید. این اجازه خواهد داد که شما برای برقراری ارتباط به دیگران چه غذاهایی که شما در حال تلاش برای جلوگیری از.

سعی کنید به هزینه بودجه سفر نگه دارید، آنها را تا آنجا پیش می ساخت. اغلب اوقات، شما می توانید معاملات سفر توسط رزرو اولیه است، اما آخرین لحظه معاملات به افراد با نیازهای کمتر سختگیرانه تجدید نظر شود. بهترین خود را برای به حداقل رساندن آخرین لحظه هزینه های سفر خود را به دلار به کشش انجام دهید.

پیوستن فرشته قیمت برای سفر. برخی از وب سایت قیمت برای شما پخش خواهد شد. زمانی که افت قیمت هتل یا airfares به سطح خود را انتخاب وب سایت شما را با یک ایمیل تغییر هشدار خواهد شد. این شما بدون هیچ زحمتی از چک کردن در قیمت روزانه را ذخیره کنید.

محل تماس و اطلاعات در داخل و خارج از توشه خود را. این غیر معمول برای توشه خارجی برچسب ها را از کیسه در طول مسیر جدا شده است. که کیسه های خود را از دست رفته و بدون برچسب متصل شده است باید آن، کارکنان خطوط هوایی را برای شناسایی به طوری که آنها می توانید کیسه های خود را به شما می توانید شما در داخل قرار داده شده نگاه می کنید.

یخ هتل استفاده برای آب برای شما قهوه در صبح فیلتر داشتن. آب طعم خوب به ندرت، بنابراین یخ در سطل ذوب شدن یک شبه. هنگامی که شما بیدار صبح روز بعد, شما می توانید برخی از قهوه تازه است که برخی از آب فیلتر شده شایسته است دم.

مصرف سفر می تواند بسیار هیجان انگیز به عنوان مکان های جدید دیدن و یادگیری چیزهای جدید. شما ممکن است چند چیز در مورد برنامه ریزی سفر می دانید اما همیشه راه برای بهبود وجود دارد. با وجود دلایل، نکات بالا به شما ایده ای از نحوه لذت بردن از سفر بیشتر داده شده باید

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

85 − 81 =