خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / این توصیه را در سفر به استفاده از آن را امروز

این توصیه را در سفر به استفاده از آن را امروز

سفر همه چیز در مورد زرق و برق است. این شور و شوق است که بسیاری از مردم در سراسر جهان است. پیش برنامه ریزی، شما رویاهای خود واقعیت را می توانید. در زیر برخی از راهنمایی های فوق العاده را به دنبال دارد.

هنگام سفر اگر شما از طریق فرودگاه کوچک آمده، نگاهی به وب سایت خود را برای دیدن آنچه ارائه می دهد شرکت هواپیمایی خدمات. برخی از کوچکتر خطوط هوایی منشور است که زمانی که شما آنلاین, تحقیق بنابراین آنها ممکن است قیمت های بهتر از شرکت های بزرگتر پاپ نمی است.

قبل از رزرو، انجام برخی از تحقیقات. وب سایت هایی که به مقصد بررسی کاربران استفاده کنید. اگر شما می دانید هر کسی که در حال حاضر شده است وجود دارد، آنها صحبت کردن. پژوهش شما در سر شما تا پایان تضمین می کند.

اگر شما نمی خواهید به ترک حیوان خانگی خود را در پشت طرح تعطیلات است که آنها شامل. هتل های pet-دوستانه در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب. شما در حالی که بسیاری از هتل های زنجیره ای حیوانات خانگی اجازه می دهد، که شما حتی آنها را به برخی از کازینو لاس وگاس هتل ها و در برخی از cruises را می توانید پیدا کنید. حیوانات خانگی خود را در خانه ترک نکنید; فقط مطمئن شوید که شما می توانید آنها را با شما به ارمغان بیاورد را.

هنگامی که شما به اتاق هتل، زنگ خطر خود را بررسی کنید. ساعت زنگ دار رفتن مرده شب و یا در نرم افزار با توجه به آخرین مهمان برنامه یا به عنوان شوخی تنظیم شود. برای راحتی بیشتر زنگ خاموش کنید یا آن را برای زمان واقع بیدار می خواهید مجموعه ای.

غیر معمول برای خانه دار و هاپ بل با نوک نیست. به طور کلی، آن را در مورد دلار برای هر قطعه از توشه و بین $۲ تا ۵ دلار برای تمیز کردن اتاق است. انجام این کار نه تنها نشان می دهد که شما کار آنها بود، اما آن نیز رابطه خوبی با آنها گردد خواهد شد.

زمانی که شما در سفر خود را کارت کسب و کار هتل خود را با شما به ارمغان بیاورد. داشتن این شما باید تبدیل به از دست رفته مفید، خواهد بود. کسی آدرس را نشان می دهد و آنها می تواند هدایت شما به هتل بازگشت. این نیز برای کسانی که درک شرکت از زبان است.

سفر اندازه لوازم آرایش بسیار گران قیمت هستند و شما که خیلی اتاق را ذخیره کند. سعی کنید برای پیدا کردن یک بهتر و بیشتر فضای راهی مؤثر برای لباس های خود را بسته. شما می توانید فضای بیشتری در کیسه های خود را نسبت به شما فکر می کنید اگر شما درست بسته.

هنگامی که برای یک سفر طولانی تر بسته بندی را بارانی آرامی پوشیده. شما فقط نمی توانید بگویید چگونه آب و هوا خواهد بیش از حد دور. بارانی windbreaker اگر آن را سرد یا در لباس بلند و گشاد در هتل شما استفاده می شود.

اگر شما در حال سفر با خودرو سفر جاده خود را به دست ساعت شلوغی در هر شهر شما می خواهد در طرح. اگر ساعت شلوغی بازدید از رانندگی استراحتی. این زمان خوبی برای خوردن یا استراحت است.

همانطور که شما قصد دارید که سفر ویژه لذت سفر با کنجکاوی و اشتیاق، آغاز می شود. توصیه های اشتباه از مردم ممکن است شما در آن دسته از موانع به درستی دنبال متوقف کردن. دنبال این راهنمایی به خوبی برنامه ریزی و سفر عالی

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 6 =