خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / این راهنمایی شما هنگامی که به سفر خارج از کشور کمک خواهد کرد

این راهنمایی شما هنگامی که به سفر خارج از کشور کمک خواهد کرد

کاوش در جهان تجربه ارزشمند است. مسافرت آموزش و پرورش و ماجراجویی به ارمغان می آورد. از مکان های بسیاری از را انتخاب کنید همه تعطیلات لذت ببرید.

برای مطالعه بیشتر در برای پیشنهادات خود را به کمک به سفر خود را به بهترین آنها می تواند.

احتیاط هنگام بازدید از یک کشور خارجی به هنگام گرفتن یک تاکسی استفاده کنید. قبل از وارد شدن به آن حلال است مطمئن باشید. هر کس فقط می توانید برچسب تاکسی را در ماشین خود قرار داده و شما نمی دانید که این شخص شما را.

اگر شما کاملا “پرزدار” در خانه را ترک کند، تعطیلات است که شما را به او می دهید را پیدا کنید! این نوع از گزینه های مسافرت به دست آوردن محبوبیت است. شما ممکن است دریابید گربه چشمه های معدنی امکانات مراقبت روزانه سگ کوچولو و کشتی است که حیوانات خانگی خوش آمدید. خزدار دوستان پشت خارج نشوید اما جایی که اول می خواهید مطمئن شوید که شما می دانید قوانین حیوان خانگی را.

حتماً لاستیک درب چوب پنبه را در کیسه خود را برای اضافه کردن یک اندازه گیری ایمنی برای امنیت، اتاق بسته. بسیاری از کشورها امنیت لازم هنگام اقامت در اتاق هتل را ارائه دهد. Doorstop در درب خود را به جلوگیری از باز شدن قرار داده است.

هنگامی که ساخت هتل رزرو شود برخی برای پرسیدن در مورد هر کار نوسازی یا ساخت و ساز در این نزدیکی هست. هیچ چیز آزار دهنده تر از ام باشد تا در اوایل صبح توسط تجهیزات ساخت و ساز به خصوص زمانی که شما در تعطیلات است.

از آنجا که هیچ چیز کارکنان هتل می توانید درباره سر و صدا انجام وجود دارد، بهتر است که فقط کسانی که تاریخ به طور کامل اجتناب است.

انجمن ها و وب سایت های اجتماعی که بر سفر ثبت نام. بهترین راه برای آماده شدن برای هر سفر معاشرت در این انجمن ها و سئوالات و خواندن داستان از دیگر مسافران است. شما تعداد زیادی از دوستان جدید را و یاد بسیاری است که شما را در سفر خود را به کمک می کند.

مقدار قابل توجهی از زندگی گیاهی و نمایش های زیبا در بیابان است. به خصوص به یاد ماندنی مورد بیابان برای بازدید کنندگان اولین بار چیزی وجود دارد و هیچ کس خود را بدون تجربه تلخ عظمت صحرا باید.

هنگامی که در حال آماده شدن برای سفر خارج از کشور، زمانی که پاسپورت منقضی می شود را بررسی کنید. بسیاری از کشورها قوانین در محل مورد انقضای پاسپورت است. شما معمولا نمی اجازه ورود کشور به اگر پاسپورت شما به زودی منقضی می شود. چارچوب های زمانی است که هر نقطه از سه ماه به یک سال اجرا می می.

اگر شما نیاز به یادآوری در طول سفر نشانگر پاک کردن خشک در آینه استفاده کنید. این کمک خواهد کرد که شما را به نگه داشتن سازمان یافته. ساخت آن آسان برای تمیز کردن به راحتی حذف یادداشت با بافت می توانید خواهد شد.

قبل از اجاره ماشین در تعطیلات خود را, مطمئن شوید که شما را با شرایط خود را وسیله نقلیه بیمه آشنا شود. گاهی اوقات، شما بیمه اضافی است که به شما فروخته می شود لازم نیست. به طور کلی، اکثر خودرو بیمه نامه عبارتند از پوشش برخی از که آن را به شخص ثالث مسئولیت می آید. یافتن پست های قبل از شما رزرو ماشین شما.

شما در حال حاضر با سهولت سفر می کند. هیچ محدودیتی برای چیزهایی که می بینید وجود دارد. با استفاده از راهنمایی اینجا، سفر خود را می تواند یک تجربه لذت بخش تر. موفق باشید و لذت ببرید

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 + = 92