خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / برنامه ریزی سفر از رویاهای خود را بدون استرس

برنامه ریزی سفر از رویاهای خود را بدون استرس

هر کجا که می خواهید جزئیات کوچک می شوید یا شکستن زمان تعطیلات خود را. سفر خود را نمی تواند یک بهتر را می توانید ایده ها و حکمت در پاراگراف زیر.

هنگامی که شما سفر نور کیسه خود را نگه دارید و فقط پر از ملزومات بسته. کمتر شما را با شما، کاهش شانس از شما داشتن اشیاء با ارزش خود را از دست داده و یا به سرقت رفته.

کفش تمایل به بزرگتر و سنگین تر از اغلب اجسام در چمدان خود را. کاهش تعداد کفش شما شدت وزن چمدان خود را کاهش می دهد.

خودتان به اختیار لازم در پرواز به جای شمارش در خدمات خطوط هوایی خود راحت باشد. اگر شما فکر می کنم شما به آنها نیاز دارید را بالش و پتو و هدفون خود را. شما همچنین ممکن است بخواهید به خرید یک غذای سبک قبل از سوار شدن هواپیما.

قبل از رزرو هر گونه هتل انجام تحقیقات خود را. شکار کردن وب سایت ها که قابلیت نقد های کاربران از هر چیزی که شما ممکن است شخصا علاقه مند. چت با کسانی که قبلا مقصد سفر کرده اند. چنین تحقیق کمک می کند تا شما را در درک آنچه که ممکن است مانند سفر باشد و کمک می کند تا برنامه سفر مناسب را تعیین کنید.

نگه داشتن همه چیز را در یک نقطه. شما نمی خواهید به صرف زمان با ارزش خود را به دنبال در اطراف خانه خود را برای لوازم آرایش، هزینه و یا بالش. در عوض، کیسه های بسته بندی شده با ملزومات این را نگه دارید و شما آماده برای رفتن که می تواند بسیار سریعتر. جعبه ذخیره سازی طراحی کشویی زیر تخت کار می کنند و آنها شما آماده در اطلاع لحظه رفتن نگه دارید.

کارت های کسب و کار با شما را در تمام زمانها. اگر شما جسارت کردن اطراف شهر و شما از دست داده، شما می توانید کارت به دیگران است که شما می توانید مستقیم به جای مناسب را نشان می دهد. بسیار مفید برای کسانی که آشنا با زبان محلی است.

زمانی که سفر شما تلاش خود را به آموزش خانواده خود را تا آنجا که می توانید در طول راه. تا زمانی که شما را در درک آنچه شما انجام و اقدامات احتیاطی لازم، شما می توانید سفر در جهان در حال توسعه تجربه بزرگ. شما به فرزندان خود را فرصتی برای دیدن یک کشور دیگر و دیدگاه های مختلف در جهان است. سفر به کشورهای دیگر راه خوبی برای درک بهتر آنها و جهان به عنوان یک کل است.

اکوسیستم های عجیب و غریب و به یاد ماندنی در بیابان می بینید. هر کس باید کویر به عظمت خود حداقل یک بار در زندگی خود مشاهده شده.

چه نرخ ارز را پیش از تعطیلات خود را به بودجه را آسان تر و سریع تر می دانم. قبل از ترک دانستن ارزش پولی کمک خواهد کرد که شما ایجاد سفرنامه سفر است که سرمایه خود را تهی. این لذت را افزایش و کاهش هزینه های خود را.

اکثر ماشین اجاره لباس اجاره به کسانی که در زیر سن ۱۸ سالگی و برخی هنوز به کسانی که زیر ۲۵ اجاره. اگر شما سن خاصی نیست شما حتی بیشتر ممکن است پرداخت. مکان می تواند شهروندان ارشد اجاره اتومبیل را اجازه نمی دهد. وقتی که رزرو شما مطمئن شوید که شما بپرسید اگر آنها هیچ گونه محدودیت سنی را.

برنامه ریزی بسیار مهم برای هر کسی که قصد سفر بدون در نظر گرفتن است که مقصد نهایی است. استفاده از ایده ها و مشاوره از این ماده اجازه سفر خود را جالب است یکی باشد

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

72 − = 68