خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / به دنبال این راهنمایی برای اطمینان از سرمایه گذاری سفر شما فوق العاده است

به دنبال این راهنمایی برای اطمینان از سرمایه گذاری سفر شما فوق العاده است

سفر به مکان های جدید میان فرصت های آموزشی بیشتر در زندگی است. این گسترش افق دید شماست, معرفی شما را به ایده های دیگر. شما می توانید یادگیری در مورد فرهنگ های دیگر در سراسر جهان. یک چیز دنیا را در تلویزیون است و آن دیگری برای دیدن آن در فرد، بوی هوای تازه و عجایب جهان شده است.

بعد از انتخاب مقصد صرف برخی از زمان یادگیری بیشتر در مورد جایی که شما قصد سفر. خودتان دریافت نقشه خوب منطقه و بیش از آنچه در دسترس است در منطقه برای گشت و گذار و مقصد دیگر به نگاه. کمی در مورد محیط زیست خود را حفظ خواهد کرد آن را که بسیار ساده تر به حرکت در زمانی که شما وارد.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، در lookout برای جنایتکاران که ممکن است به عنوان قانون یا دولت مقامات نما باشد.

مقامات گذرنامه خود را نشان می دهد اما آن را به آنها بدهد. سفر اگر شما توصیه است که شما نیاز به بازگشت با آنها را به ایستگاه پلیس یا اداره دیگری، با آنها تنها با پا. هرگز، تحت هیچ شرایطی در ماشین با نا محلی دریافت کنید.

هنگامی که شما در سفر هستند توسط ماشین و یا هواپیما با کودکان نو پا, شما همیشه باید چیزهای جالب برای وقت خود را در دسترس داشته باشد. نگاهی به چند از خود اسباب بازی مورد علاقه خود را. این نیز ایده خوبی است برای خرید یک اسباب بازی جدید فقط برای سفر، به عنوان این ارائه کمی تازگی و کمک به حفظ توجه کودک کوچک است.

بستن از اموال خود را در حالی که سفر, به خصوص مهم مانند پول و شناسایی پیگیری. اگر حمل یک کیف پول شما می خواهید برای اطمینان از که آن را زیر بازوی شما جمع است امن.

اگر تسمه به اندازه کافی طولانی، شما باید تسمه عبور از بدن شما داشته باشد. اجتناب از toting کیسه که بستن زیپ به راحتی در دسترس، به خصوص اگر شما را در زمینه های بسیار شلوغ است. امنیت باید به یکی از ملاحظات بالا خود را هنگام خرید کیسه های جدید برای سفر است.

محل شناسایی اطلاعات کیسه های پلاستیکی و همچنین ماسه، الصاق برچسب چمدان های معمول. برچسب چمدان ممکن است در طول حمل و نقل پاره شده. که کیسه های خود را از دست رفته و بدون برچسب متصل شده است باید آن، کارکنان خطوط هوایی را برای شناسایی به طوری که آنها می توانید کیسه های خود را به شما می توانید شما در داخل قرار داده شده نگاه می کنید.

سفر یک تجربه یادگیری برای شما و خانواده تان را. تا زمانی که شما امن, رفتن به کشورهای در حال توسعه می تواند آموزش را بچه های خود را در کشورهای دیگر چگونه کار می کنند. سفر خارج از کشور شما درک بهتر جهان و تحمل بیشتری از دیگران کمک خواهد کرد.

کار به اقامت در خارج از ساعت شلوغی در حین رانندگی در سفر طولانی. اگر شما قادر به جلوگیری از ساعت شلوغی به طور کامل با این دوره بسیار مورد نیاز بقیه متوقف می شود استفاده کنید. اغلب این فرصت بسیار خوبی برای گرفتن برخی از مواد غذایی و یا اجازه می دهد بچه ها خود را به فرار از ماشین و اجرا بیت است.

اگر شما در مورد دیدن آبشارهای شگفت انگیز و یا سفر ماهیگیری یک عمر خواب است، ممکن است. سفر هنگامی که شما تنظیم دوره خود را و شور به شما را می توانید مزه های جدید برای زندگی بهتر است. ساخت این طرح می تواند آرامش بخش نیز هست. سفر شما می تواند خاطرات پس از سفر به پایان رسید به گرمی و لبخند به شما طولانی عطا کند. اگر شما تا کنون از سفر خواب، آن زمان برای شروع است. شروع سفر در حال حاضر

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

99 − 97 =