خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / توصیه های سفر های جامد برای سفر بعدی خود را

توصیه های سفر های جامد برای سفر بعدی خود را

راه بسیار خوبی برای شروع برای مبتدیان با استفاده از راهنمایی و مشاوره در این مقاله در سفر است. اگر ادامه مطلب شما را کشف انتخاب دایموند، راهنمایی سفر است که آن را آسان تر برای شما برای لذت بردن از وقت خود را دور از خانه. شما باید پیش برنامه ریزی و پیدا کردن زمان برای لذت ببرید. این پیشنهادات را به نفع خود استفاده کنید.

هنگامی که شما در یک کشور خارجی، با پول جیب در دستگاه خودپرداز به جای پول نقد در حال تغییر ارز محلی دریافت کنید. باید بانک ها اغلب نرخ های بهتر برای تبادل پول از شما خود را پیدا کنید. شما نهایت تحقق صرفه جویی قابل توجهی در این راه ممکن است.

رایانه های عمومی را برای جلوگیری از هنگامی که دسترسی به اطلاعات شخصی شما.

رایانه های عمومی ممکن است کی لاگر نصب شده بر روی آنها را هنگامی که شما را به حساب بانکی شما هر کس نصب وارد شوید که keylogger و سپس دسترسی به حساب نیز دارد.

اگر شما کودکان سفر با شما در صورت آنها از دست رفته تبدیل فعلی، رنگ عکس شما حاصل کنید. می توان آن را وحشتناک به از دست دادن فرزند. اما, آن می تواند رخ دهد. اگر شما یک عکس با کیفیت خوب برای نشان دادن مردم در محل و یا پلیس می توانید آن را را گرفتن فرزندتان را که بسیار ساده تر و سریع تر بیش از حد.

هرگز در طول مرحله بسته بندی وحشت که این به سادگی منجر به فراموشی و موارد مهم پشت سر گذاشت. جلوگیری از اتلاف وقت پلاگین آداپتور سفر اندازه لوازم آرایش، دنبال سراسر خانه و سفر بالش. همه از ضرورت سفر خود را در یک نقطه قرار دهید. اگر آن جا می تواند تحت بستر خود را حتی بهتر است.

آماده در پیشبرد برای چیزهایی که غیر منتظره است که ممکن است. ایالات متحده شما می توانید به وب سایت سفارت آمریکا برای تماس با ما. این مسائل مهم را همراه با شما در سفر را. شما باید هر گونه مشکل در این صورت.

نرخ ارز تحقیقات قبل از خروج خود را از این را آسان تر به بودجه. با دانستن چقدر پول خود ارزش در کشورهای دیگر است شما ایده های بهتری در چگونه بهترین به بودجه سفر خود را داشته باشد. این اجازه خواهد داد که شما را به پاپ بدون overspending.

اگر شما در راه سفر با بچه کوچک خود را, را مطمئن شما را شکستن هر چند ساعت یا بیشتر. این توقف برای استراحت دستشویی و شانس کمی کشش است. اجازه دادن به کودکان کوچک یک بار در حالی که گرفتن دفع بیماری حرکت کمک خواهد کرد. طول می کشد اما سطح استرس را کاهش می دهد.

اگر شما فراموشکار یادآور با نشانگر صفحات پاک کردن خشک در آینه نوشتن. شما واقعا چیزی در آینه نوشته شده دست دادن نیست. پس از آن راه حل ایده آل این نشانگر به راحتی با یک قطعه از کاغذ توالت پاک می تواند.

تا ۸ ساعت در وقت محلی کمک خواهد کرد که شما برای تنظیم بهتر در منطقه جدید بیدار ماندن. حتی اگر شما احساس می کنید مثل شما باید به خواب، برای جلوگیری از رفتن به رختخواب خیلی زود زمانی که شما سفر در سراسر محدوده های زمانی. اگر شما انجام دهید تا بدن شما خواهد شد تنظیم شده است به زمان جدید شما تاخیر جت طولانی ممکن است. هر چه زودتر شما می توانید تنظیم به وقت محلی، هر چه زودتر تاخیر جت خود را ناپدید می شوند.

این مقاله شما را با اطلاعات خوب برای برنامه ریزی سفر عرضه می کرده است. به یاد داشته باشید که این مجموعه از نکات مبانی سفر پوشش: اطلاعات بیشتر در مورد مقصد خود را و این توصیه را به تعطیلات خاص خود را اعمال می شود

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =