خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / توصیه های مفید برای رفت و آمد نسیم

توصیه های مفید برای رفت و آمد نسیم

بسیاری از مردم از جهان سفر رویایی. هر چند که خوب است در مورد این اماکن بزرگ رویا، برنامه ریزی مناسب تنها راه سفر خواهد شد واقعا لذت بخش است. توصیه های شما برای خواندن می گذرد، برای کمک به شما که بهترین ماجراهای.

برای صندلی های راهرو بروید. در حالی که می بینید، well out of صندلی کنار پنجره که در مورد همه نشانی از آن را برای شما است. در راهرو نشسته اجازه می دهد تا به شما برای رسیدن به توشه خود را و به راحتی برای رفتن به حمام گرفتن.

به منظور قیمت سفر خود را پایین نگه دارید، شما باید آن را بسیار جلوتر از برنامه کتاب.

در حالی که بسیاری از چیزهایی که شما می خواهید برای خرید در حالی که در سفر هستند، اینها چیزی مشترک است. اگر شما آنها را هر چه زودتر، آنها ارزان تر خواهد شد. با کاهش تعداد خرید آخرین لحظه بودجه سفر بیشتر خواهد شد.

هنگامی که به دنبال بهترین قیمت برای پرواز، نگاهی به وب سایت رسمی هر هواپیمایی پروازهای به مقصد نهایی خود را ارائه. در حالی که شما پاس، در سایت های مانند Travelocity و کایاک را می توانید با بهترین قیمت ها در برخی از وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی هستند.

هنگامی که شما در حال سفر در هواپیما این ایده خوبی به لغزش در کفش های سبک و راحت است. شما باید آنها را برای بررسی های امنیتی حذف. راحت بودن مهم است.

هنگامی که به سفر با هواپیما شما کفش است که ارائه پشتیبانی زیادی نیاز ندارد; قادر به صرف بیشتر وقت خود را نشسته خواهد شد. قاطرها بوم یا سایر صندل راحت لباس ایده آل این است که در طول سفر.

شما باید اطلاعات شناسایی شما را داخل چمدان به جای فقط برچسب چمدان قرار داده است. برای برچسب چمدان به آمد کردن بیرونی چمدان خود را در حالی که آنها مسیر آسان است. قرار دادن اطلاعات شناسایی و مخاطب داخل توشه خود را در صورت آن را از برچسب چمدان جدا می شود که این به شما بازگردانده می شود تضمین می کند.

هنگامی که شما خارج از کشور سفر از شرکت کارت اعتباری شما چه نوع بیمه سفر شما در حال حاضر پیدا کردن. تا زمانی که آنها به کارت خود را شارژ شد به عنوان مثال، شما پوشش برای پرواز که لغو کنید ببرید. انجام تحقیقات کمی قبل از خروج از یک ایده خوب است.

عضویت در انجمن ها و وب سایت هایی که دور سفر. دیگر علاقمندان سفر با بحث و یادداشت ها با داشتن شما برنامه سفر خود می تواند کمک کند. شما تعداد زیادی از دوستان جدید را و یاد بسیاری است که شما را در سفر خود را به کمک می کند.

بیابان نمایش بزرگ و جالب گیاهان و حیوانات است. چیزی زیبا در مورد دیدن کویر برای اولین بار وجود دارد و آن چیزی است که باید همه را تجربه.

اگر شما قصد دارید که جاده را با بچه کوچک رسید وقفه هر دو یا سه ساعت در جاده ها است. معافیت شما را فرصتی برای کشش و رفتن به حمام. به بچه ها از وسایل نقلیه در طول سفر برای جلوگیری از مسائل مهم است. سفر خود را ممکن است کمی طولانی تر، اما کاهش استرس خواهد شد ارزش هر گونه تاخیر.

حالا که خواندن این راهنمایی شما به عنوان اشتباه گرفته زمانی که سرگرم برنامه ریزی باید سفر. شما خواهید دید که مردم دیگر به زمانی که آنها متوجه چقدر مدبر به شما است شما سوالات سفر آغاز خواهد شد. این توصیه استفاده برای تعطیلات استرس رایگان، سرگرم کننده،

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 − 59 =