خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / را ماشین، هواپیما و یا قایق – سفر برای دیدن جهان

را ماشین، هواپیما و یا قایق – سفر برای دیدن جهان

مهم نیست که چگونه شما قصد سفر، آنچه شما را در اینجا یاد بگیرند به طور خاص برای کمک به شما در ساخت برنامه سفر بزرگ و سرگرم کننده داشتن طراحی شده است. نگاه نکنید برای بهترین مشاوره در مورد همه چیز، از بسته بندی کیسه های خود را برای رزرو اتاق هتل.

هنگام رفتن به یک کشور خارجی، استفاده از دستگاههای خودپرداز پول برداشت. در اغلب موارد، بانکها و دیگر موسسات مالی قادر به مراتب بهتر نرخ مبادله است که شما را تا کنون شخصا می تواند به تنهایی است. این مقدار قابل توجهی پول را برای شما در طول زمان برخی از نجات دهد.

اگر استفاده از رایانه عمومی است که، هر گونه اطلاعات حساس مانند بانکی را وارد کنید. افراد بی پروا کی لاگر ها و یا سایر نرم افزارهای مخرب ممکن است بر روی این کامپیوتر عمومی به سرقت اطلاعات شما نصب.

اگر می خواهید به کشور خارجی که شما می توانید بپرسید سرور مورد ترکیبات موجود در مواد غذایی که شما را به واکنش های آلرژیک باعث یادگیری زبان درباره غذا. اگر شما از آلرژی غذایی شدید رنج می برند, شما می توانید کسانی که صحبت می کنند حاصل مواد غذایی مربوط به شرایط در زبان مقصد سفر خود را. با انجام این کار شما هر گرداننده کارکنان و یا مواد غذایی صبر کنید که شما باید این اجتناب از غذاهای خاص یا، حتی در بدترین حالت شما باید قادر به متخصصان پزشکی چه اشتباه است می توانید بگویید.

بسیار مراقب باشید در هنگام ابتلا به تاکسی در یک کشور دیگر هنگامی که به سفر می خواهید. قبل از اینکه شما را وارد کنید ماشین تاکسی تاکسی واقعی بودن. کسی می تواند “تاکسی” در ماشین قرار دهید و شما نمی دانید اگر آنها واقعا هستند یا جایی که آنها می تواند شما را را.

اگر شما در جاده با کودکان سفر می کنید، را ورق کوکی یا دو. این ورق کوکی می تواند سطح صاف به کارت و یا رنگ آمیزی کتاب قرار دهید.

برای بچه های کوچکتر آنها تدریس یک چیز یا دو با داشتن آنها را مغناطیسی اعداد و حروف در آنها استفاده کنید.

اگر شما به اندازه کافی برنامه ریزی نشده تعطیلات خود را بلافاصله در پای اشتباه شروع می کردن. بررسی آنلاین که وجود دارد قبل از ماند. تجارب خود را در اجتناب از اشتباه هتل ها و یا بخش هایی از شهر کمک می توانید.

دلایل زیادی برای فعالیت های برنامه ریزی هنگامی که به سفر وجود دارد. پیش بینی برخی از پاپ فعالیت در طول سفر می شکند تا سفر یکنواختی با خیلی بیشتر از معمول غذا و حمام استراحت. آنها را در مقصد در حالی که در راه به یکی از اصلی متمرکز ماندن بچه ها برنامه سفر مسیر دادن.

اگر نمی خواهید تاخیر پرواز اولین پرواز شما می توانید دریافت کنید. فرودگاه مکان بسیار شلوغ است. هنگامی که یک هواپیما را برگزار می شود، بیشتر به دنبال مطمئن هستند. بسیار چند چیز است که معمولا اول صبح پرواز تاخیر.

هنگام سفر به یک کشور خارجی، شما باید را همراه آب بطری. کشورهای خارجی بسیاری از آب آشامیدنی است که خالص است منجر به بیماری است. فراموش نکنید که برای استفاده از آب بطری برای دندان ها و مسواک زدن. آب لوله کشی که در آن اقامت شما آلوده به احتمال بسیار زیاد است.

همه شما را خوانده ام، اینجا به یاد داشته باشید که شما شروع به برنامه ریزی برای سفر بعدی خود را. راهنمایی در این قطعه می توانید را هر بخشی ماجراجویی خود را بسیار نرم و صاف

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 4