خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / سفر در سراسر جهان، یک راهنمای برای مبتدیان

سفر در سراسر جهان، یک راهنمای برای مبتدیان

برای بسیاری از سفر شادی است اما برنامه ریزی سفر دلهره آور و پر تنش است.

بدانند به جزئیات مختلف به سفر خود را هموار می تواند دلهره آور گاهی.

با استفاده از نکات زیر روند واقع یکی لذت ببرید شما می تواند.

اگر شما در خارج از کشور سفر مهم نوشتن تمام اطلاعات کلیدی است. آدرس، شماره تلفن، نام هتل ها و جاذبه های شما در حال بازدید آن هستید همه ذکر باید. مشکل یا مشکلات خارج از کشور صورت می باید این اولین نقطه تماس خود است. اگر شما هر گونه مسائل را در سفر خود را برخورد آنها با این مسائل کمک کند.

مقدمات سفر خود را در داخل بودجه خود را نگه دارید، آنها را تا آنجا پیش را که ممکن است. بدون توجه به هزینه های مختلف شما متحمل برای سفر خود را, بیشتر استاندارد همان سهم: آنها را هر چه زودتر به شما خرید ارزان است. با به حداقل رساندن هزینه های آخرین لحظه خود، شما می توانید بودجه سفر خود را بیشتر کشش.

شما باید بدانید که برخی از مجرمان به عنوان افسران پلیس در شهرهای خطرناک برخواهد داشت. چرا که این می تواند شما را برای سرقت مجموعه کسی گذرنامه های اصلی خود را از دست ندهید. اگر آنها می خواهند به شما را به دفتر نزدیک حمل و نقل راه رفتن با آنها. نه به وسیله نقلیه با غریبه ها در خانه و یا خارج از کشور دریافت کنید.

پیوستن به ماهان سفر خوب قیمت. این ارائه شده توسط وب سایت های مختلف و امکان ورودی خود مقصد ترین سفر کرده است و آن چشم در آنها را برای شما نگه می دارد. وب سایت قادر به ارسال ایمیل به شما هشدار به تغییر قیمت خواهد شد زمانی که افت قیمت هتل و یا خطوط هوایی. این موجب صرفه جویی شما تشدید قیمت چک کردن هر روز.

شناسایی هر قطعه توشه که شما در سفر خود را. برچسب ها توشه می بدون تحریک زیاد قرار می گیرند. اگر توشه خود را تا کنون بدون برچسب گم می شود, آن کمک می کند تا به اطلاعات هویتی در کیسه خود را بنابراین شما آن را سریع تر می توانید.

اگر می خواهید چشم قرمز مصرف قرص های خواب آور می تواند کمک به شما برای گرفتن برخی از خواب. اغلب سخت به اندازه بقیه در هواپیما، تنگ صندلی ماشین سر و صدا و افراد زحمت داده است. قرص خواب ممکن است فقط آنچه شما نیاز به رفتن به سرعت خواب و آن را از طریق پرواز خود را بدون هیچ مشکلی. بهترین شرط بندی شما این است که منتظر گرفتن قرص پس از هواپیما طول می کشد. اگر تاخیر باید رخ می دهد، شما نمی خواهید به احساس خسته قبل از پرواز خود را طول می کشد.

اگر شما ماشین شما را در فرودگاه در طول سفر خود را ترک میکنند، سپس شما یک جای پارک در فرودگاه پیش از پیش کتاب حاصل. آن گران تر به فضای کتاب در روز خروج خواهد بود. اگر فرودگاه نمی شود بیش از حد دور از خانه خود را، آن ممکن است کمتر از گران قیمت به پرداخت هزینه برای یک تاکسی شما را تا فرودگاه به جای پرداخت برای پارکینگ.

اگرچه برنامه ریزی سفر ممکن است در ابتدای این مقاله گفته شد، سفر بسیار لذت بخش است. شما می توانید، با این حال، آماده سازی برای سفر و تجربه لذت بخش تر بدون مقدار زیادی از استرس. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از تعطیلات خود را, دستورالعمل ذکر شده در اینجا را دنبال کنید

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 + = 77