خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / سفر ساده ساخته شده

سفر ساده ساخته شده

سفر توان فریبنده و پرماجرا. بسیاری از مردم برای دیدن مکان های عجیب و غریب جدید مردم را ملاقات کنید و کشف شگفتی های جهان طولانی. برنامه ریزی اجازه می دهد تا یکی برای لذت بردن از سفر رویایی خود. مطالعه بیشتر در برای پیشنهادات است که کمک خواهد کرد که سفر خود را لذت بخش آنهایی که تجربه.

لیست بسته بندی را. خب گاهی اوقات قبل از سفر خود را حداقل یک هفته یا بیشتر، نوشتن تمام موارد است که بسته باید. حتی اگر شما در واقع تا آخرین لحظه بسته نمی داشتن لیست شما سازمان یافته و درهم و برهمی آزاد نگه دارید.

هنگامی که شما در منطقه نا آشنا، در گارد برای مجرمان به عنوان مقام مانند اجرای قانون اقدام شود. زیرا آنها هنوز آن بدهد به شما ممکن است هرگز کسی گذرنامه خود را بدهد. اگر کسی مطالبات که شما رفتن به دفتر، راه رفتن. هرگز، تحت هیچ شرایطی در ماشین با نا محلی دریافت کنید.

حتی اگر شما در حال بدست گرفتن پرواز طولانی، آسایش خود را تامین و در خطوط هوایی پرسنل به آنها تکیه می کنند. اگر شما واقعا نیاز به هدفون پتو و بالش را به راحت در حالی که پرواز، شما خود را در هیئت مدیره با شما را باید. همچنین، در نظر آوردن تنقلات خود را به تضمین شما به خوردن چیزی که دوست دارید داشته باشد.

اگر شما نمی توانید تحمل بدون حیوان خانگی خود را، جایی که او خود جای دهد را انتخاب کنید.

آوردن حیوانات خانگی در تعطیلات در محبوبیت رشد است. شما می توانید در کروز و یا سر از هتل و آبگرم. فقط هر جا که شما بروید؟ پال خود اجازه داده است که مطمئن شوید.

حتما بررسی اتاق ساعت زنگ دار. آیا توسط تصادف ساده یا شوخی های نفرت انگیز بسیاری از مسافر در اوایل صبح یا بدتر در وسط شب بیدار شده است توسط ساعت زنگ دار در کنار بستر خود را. تنظیم زنگ در زمان معقول و یا آن خاموش در دسترس نباشد.

شامل لیست بسته بندی برای سفر بعدی خود را در clothespins که مطمئن شوید. چند clothespins هنگام سفر بسیار سودمند می باشد.

سعی کنید ورزش قبل از پرواز. بودن در یک پرواز برای دوره زمانی طولانی می تواند خسته کننده. نه به ذکر است در اثر نشستن برای مدت طولانی در بدن شما می تواند. اگر شما تمرین یا کشش قبل از پرواز احتمال ابتلا به گرفتگی تا حد زیادی کاهش یافته است.

آن را با هم نگه دارید. قادر به صرف تمام وقت خود را به جستجو از طریق خانه برای همه آداپتورهای، لوازم آرایش، بالش، و غیره نیست. فروشگاه ملزومات سفر در سطل های پلاستیکی. یک ظرف است که شما می توانید زیر تخت خود را نگه می دارد چیز دور ذخیره شده اما آماده است را برای سفر بعدی خود را نگه می دارد.

افزودن برچسب شناسه به داخل چمدان خود را. برچسب چمدان حلق آویز از خارج توشه خود را به راحتی در حمل و نقل اش پاره شود می تواند. در صورتی که چیزی اتفاق می افتد به چمدان خود را (و برچسب)، برخی از اطلاعات داخل آن قرار دهید طوری که شما به راحتی می توانید شناسایی کیسه یا که مربی چمدان اگر برای شما می توانید بی درنگ.

قبل از سفر برنامه ریزی می آید. مشاوره هوشمند با استفاده از مشاوره دیگران است که محل را تجربه کرده اند شما می توانید جلوگیری از آویزان شدن در هر گونه موانع شما میکنند. پیشنهادات زیر باید در برنامه ریزی تجربه سفر شما کمک می کند

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 1