خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / سفر هوشمند با راهنمایی بزرگ از کارشناسان

سفر هوشمند با راهنمایی بزرگ از کارشناسان

مسافرت چیزی است که بسیاری از شریک شدن در است. نکات زیر به شما کمک می کند.

همیشه رنگ انتشار عکس فرزند خود را با شما ادامه می دهند. این اگر که آنها هم تا کنون از دست رفته را در مفید. ایده از دست دادن فرزند شما به احتمال زیاد شما را ترساند اما آماده بودن بدتر است. اما, آن می تواند رخ دهد.

عکس شما در دست است قادر به ایجاد اختلاف در زمان صرف پیدا کردن آنها را اگر آنها را از شما در جمعیت جدا می تواند.

اگر شما می خواهید برای ذخیره پول، ترتیبات سفر خود را به عنوان شما احتمالا می تواند تنظیم باید. بدون توجه به هزینه های مختلف شما متحمل برای سفر خود را, بیشتر استاندارد همان سهم: آنها را هر چه زودتر به شما خرید ارزان است.

فرمان روشن آخرین لحظه هزینه کلی هزینه سفر خود را کاهش می دهد.

هنگامی که سفر به مقصد خارجی محتاط باشد. مجرمان به عنوان دولت و یا مقامات پلیس مطرح ممکن است. تا کنون کسی گذرنامه خود را انجام نمی دهد; آنها ممکن است آن را سرقت. اگر شما خواسته شود تا به دفاتر هر سفر، در راه رفتن اصرار دارند.

با کسی که نمی دانم سوار نیست.

هنگامی که شما پرواز خطوط هوایی برای رفع هر نیاز شما, مهم نیست که چه مدت پرواز است انتظار نیست. اگر شما احساس می کنید مانند آن خواب موارد مثل بالش یا هدفون. شما همچنین ممکن است بخواهید به همراه کمی تنقلات بسته، بنابراین شما می توانید چیزی قابل توجهی به خوردن در طول پرواز خود را.

اگر شما نگران کسی وارد اتاق خود را در شب، شما باید متوقف درب با شما را. با این حال آنها نیز می تواند آنها را بسته نگه دارید این ابزارهای دستی کوچک ساخته شده از چوب یا لاستیک معمولا به درب باز، در نظر گرفته شده.

در تمرین قبل از شبانه پرواز خود را دریافت کنید. پروازهای طولانی به سخت از طریق نشستن در بر داشت. نشسته در یک موقعیت برای دوره زمانی طولانی می تواند گرفتگی عضلات تا پاهای خود را و بازگشت. این است که چرا ضربه سالن ورزش یا حداقل قبل از شبانه پرواز کشش می تواند کاهش یا کاملا از بین بردن هر گونه گرفتگی.

کارکنان هتل مانند سرویس اتاق کارکنان و هاپ زنگ پرداخت مبلغ اندکی و نکات بسیار بسیار استقبال مینماید. به طور کلی، آن را در مورد دلار برای هر قطعه از توشه و بین $۲ تا ۵ دلار برای تمیز کردن اتاق است. اگر شما می توانید این افراد نکته مناسب، شما خواهید دید که شما می توانید یک رابطه بهتر با کارکنان هتل در طول اقامت خود را داشته باشند.

ذوب یخ هتل قهوه را صبح روز بعد با استفاده از آب فیلتر شده را امتحان کنید. به جای استفاده از آب لوله کشی است که می تواند طعم بد، پر کردن سطل یخ و اجازه دهید آن را یک شبه ذوب. همانطور که خورشید بالا می رود و چشم خود را باز، شما می توانید مطمئن آب در سطل یخ پاک فیلتر شده و ایده آل برای نوشیدن و یا استفاده برای جاوا صبح است.

مرتب کردن desintation شما ویزا مورد نیاز در اسرع وقت. گاهی ویزا می تواند مدت طولانی به روند بنابراین بهتر است برای درخواست برای یک مدت طولانی قبل از شما به دلیل سفر طول می کشد. اگر شما ویزا را ندارید و مقصد شما به آن نیاز دارد، سپس شما را وارد کنید قادر خواهد شد.

آیا برای کار و یا لذت سفر شما می توانید بسیاری از سفر خود را. اگر خوب برنامه ریزی شما احساس راحتی سفر خود را گرفتن، و در حالی که شما در آن زمان خوب است

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1