خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / لذت بردن از زمان های دور با استفاده از این راهنمایی سفر

لذت بردن از زمان های دور با استفاده از این راهنمایی سفر

باید وجود داشته باشد تن آماده رفتن به سفر، که آیا برای سفر و یا کسب و کار. مقدار زمان شما را در مقصد خود را محدود است و شما می خواهید به همه شما می توانید از آن خارج کنید. پاراگراف زیر باید به کمک کند.

کامپیوترهای عمومی در هتل خود استفاده نکنید و یا هر جای دیگر آنها را به اینترنت رایگان در حالی که شما در تعطیلات هستند. چیزی به نام keylogger که اومدی هنرمندان در دسترسی به اطلاعات بانکی خود را به کلید را بر روی کامپیوتر تایپ می کنید به استفاده از وجود دارد.

که شما آماده رفتن خارج از شهر، دوربین دیجیتال است که کار می کنند برای نوع سفر شما را انتخاب کنید. اگر سفر خود را پیاده، به عنوان مثال، آن عاقلانه به دوربین با باتری قابل شارژ ممکن است. در هر صورت شما می خواهید یک دوربین است که روشن و تمرکز آنها رخ می دهد بنابراین شما می توانید عکس را جذب به سرعت.

برخی از کشورها قطعا ۵ ستاره امکانات موجود را ندارد. در مورد جایی که شما هستند در زیر کشور های توسعه یافته، شما به چیزی با شما به کمک به امن خود درب را از داخل را انتخاب کنید. توقف درب ساده ترفند را انجام دهد. آنها کوچک و آسان به بسته است. آنها همچنین انجام یک کار بزرگ نگه داشتن درب بسته.

پیوستن فرشته قیمت برای سفر. این ویژگی است که بسیاری از وب سایت است. اجازه می دهد که شما یک قسمت را انتخاب کنید و به طور خودکار قیمت ساعت برای شما. وب سایت قادر به ارسال ایمیل به شما هشدار به تغییر قیمت خواهد شد زمانی که افت قیمت هتل و یا خطوط هوایی. این موجب صرفه جویی شما تشدید قیمت چک کردن هر روز.

اگر شما به فکر رفتن به جایی خاص است که مبادرت به فروش بلیط، سر به وب سایت خود را و ببینید که اگر می توان خرید و چاپ بلیط را از آنجا. هزینه خرید اغلب اسمی معمولا ارزش زمان هنگامی که شما می توانید برای رد شدن از صف های طولانی در دفتر بلیط نجات است. بهنگام ورود یکی دیگر از گزینه است که می تواند شما را به صف های طولانی برای پذیرش پرداخت اجازه است.

همیشه تحقیقات قبل از رزرو سفر. بررسی وب سایت جستجو برای کاربر در مورد مقصد خود را. چت با کسانی که قبلا مقصد سفر کرده اند. انجام برخی از تحقیقات شما را آگاه تر از آنچه می تواند انتظار می رود و کمک به شما تصمیم می گیرید چه فعالیت برای انجام یک بار شما وجود دارد خواهد شد.

هنگامی که شما به هتل خود را زنگ امتحان کنید. بسیاری از مسافران تجربه ناخوشایند بودن awoken توسط زنگ مجموعه توسط شخص دیگری داشته اند. تا مطمئن شوید که شما می توانید استراحت، بررسی کنید که زنگ خاموش است یا تنظیم زمان که می خواهید از خواب بیدار.

هنگام سفر با کودکان، چیزهایی را فرزند شما اشغال بسته. سعی کنید برخی از اسباب بازی مورد علاقه کودک شما به ارمغان بیاورد. این ایده خوبی برای خرید چیزی جدید, که خواهد شد مطمئن شوید که برای نگه داشتن توجه یک کمی شما را برای مدت طولانی است.

این راهنمایی برای سفر خود را به هر نوع ممکن است آنها اعمال می شود. استفاده از راهنمایی که شما را به تعطیلات بعدی خود را بهترین تا کنون آموخته اند

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

70 + = 72