خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / مشاوره بزرگ در مورد سفر است که هر کسی به راحتی می توانید دنبال کنید

مشاوره بزرگ در مورد سفر است که هر کسی به راحتی می توانید دنبال کنید

سفر شما را ارائه می دهد راه بسیار خوبی برای دیدن جهان.

شما ممکن است قادر به صرفه جویی در هزینه اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند. نکات پیش با اجتناب از این کارها کمک می کند.

هر گونه اشیاء قیمتی غیر ضروری در سفر خود را با شما را ندارد. اگر شما تصمیم به آوردن اشیاء با ارزش شما آنها را از دست بدهد یا آنها حتی می تواند به سرقت رفته است.

یک لیست از چیزهایی که شما نیاز دارید که در بسته را. شما باید شروع به ایجاد لیستی از چیزهایی برای چند روز یا چند هفته پیش بسته. هنگامی که شما یک لیست را به عنوان مرجع حتی آخرین لحظه بسته بندی به عنوان پر تنش خواهد بود. آن نیز وحشت از هر چیزی را فراموش کنند.

اگر شما به اقامت در یک هتل را doorstop. شما می توانید استفاده از آن برای کمک به حفظ درب بسته.

در صورت امکان،, خرید بلیط برای ورود به جاذبه های آنلاین، و سپس چاپ آنها را فورا و یا انتخاب کردن برای تماس خواهد شد.

فقط اجتناب از زمان شما منتظر در صف برای هزینه چاپ آنلاین کوچک باعث می شود. اگر پارک شما در حال دیدن مطلب بهنگام است، شما می توانید خطوط پذیرش بیش از حد بروید.

نگه داشتن همه چیز را در یک نقطه. بدون هیچ زحمتی از جستجوی ملزومات سفر برای هر سفر ندارد. بن و همه چیز برای سفر خود را داخل آن قرار داده است. یک ظرف است که شما می توانید زیر تخت خود را نگه می دارد چیز دور ذخیره شده اما آماده است را برای سفر بعدی خود را نگه می دارد.

فراموش نکنید که برای بررسی تاریخ انقضا گذرنامه های خود را. کشورهای مختلف مقررات پاسپورت دیگری است. اگر پاسپورت شما به زودی منقضی می شود در یک مقدار خاص از زمان برخی شما به کشور اجازه خواهد شد. نیاز به بسیاری از کشورها که پاسپورت برای بیش از شش ماه پس از ورود به کشور خود معتبر است.

اگر شما می خواهید همه چیز برای رفتن هموار شما باید پژوهش و سفر خود را. جستجو در اینترنت برای بررسی سفر از افرادی که قبلا به آن مکان. تجربه خود را در یک هتل کار و یا شهر خطرناک اجتناب از اقامت در کمک می تواند.

سفرهای جاده ای است که همیشه جالب نیستند. گاهی اوقات شما نیاز به چیزهایی ادویه با فعالیت های مختلف. داشتن چیزی برای نگاه به جلو به غیر از معافیت های حمام و وعده های غذایی سفر می تواند بیشتر هیجان انگیز است. بنابراین آنها قادر به تمرکز بر روی هر قسمت را در راه به محل ارائه بچه های خود را با برنامه سفر برای مسیر.

هنگام سفر، کنار بالش و پتو کوچک را. این که آیا شما را از طریق راه آهن سفر، هوا، اتوبوس یا ماشین، بالش و پتو شما با یک اندازه گیری اضافی راحتی ارائه می کنند. شرکت های هواپیمایی است که اغلب آنها ارائه; آنها گاهی اوقات اجرا کردن. اگر شما خود را, شما می دانم آن را تمیز و بهداشتی است.

فتوکپی مدارک ضروری خود را قبل از ترک. مختلف کپی اسناد خود محل در مکان های مختلف که شما همه چیز را در یک بار دست دادن نیست. شما همچنین می توانید یک کپی از همه چیز با یک دوست و یا اعضای خانواده به عنوان یک پشتیبان ترک می تواند.

همانطور که می بینید، وجود ندارد بسیاری از پیچیدگی به سفر. آن را از نظر پژوهش پرسش های درگیر و بسته بندی است، اما ارزش آن را که در در پایان سفر خوبی داشته است. این راهنمایی شما مطلع هست در حالی که سفر را حفظ خواهد کرد

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

93 − = 87