خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / نمی دانم چگونه به بسته است؟ راهنمایی به دنبال

نمی دانم چگونه به بسته است؟ راهنمایی به دنبال

دوست دارم دوستان بحث در مورد داستان های ترسناک اطراف ماجراهای سفر خود را. معمولا، مسائل در تعطیلات به دلیل برنامه ریزی ضعیف بوجود می آیند. چون شما را availed که خودتان از سفر نکات موجود در این قطعه شما چنین مشکلات مواجه خواهد شد.

حتما نگه داشتن یک لیست از اطلاعات مهم در مورد شخص خود را در حالی که سفر. نگه داشتن نسخه هایی از مدارک سفر خود را با شما و اطمینان که شما همیشه باید تمام اطلاعات تماس برای سفارت امریکا در مناطق شما سفر خواهد کرد. اگر مشکل شما را پیدا کرد، در حالی که شما در حال سفر از این محل به تماس است. اگر شما هر گونه مسائل را در سفر خود را برخورد آنها با این مسائل کمک کند.

هنگام بازدید از یک کشور خارجی برای جلوگیری از ميزان خطرناک فضایی آلرژی غذایی شود. اگر آلرژی غذایی است که تمایل به شدید مهم برای شما برای یادگیری اصطلاحات واژه هاي مربوط به مواد غذایی و آماده سازی خود را که شما می توانید جلوگیری از واکنش های آلرژیک است. این کمک خواهد کرد که شما بخواهید مردم محلی در مورد غذاهای شما می خواهید برای جلوگیری از. اگر بدترین اتفاق می افتد، نیز، شما به پزشک در مورد آلرژی شما قادر خواهید بود.

اگر شما در خارج از کشور سفر بروید، به خصوص در هنگام گرفتن تاکسی از محیط اطراف خود را داشته باشید. مطمئن شوید که هر تاکسی شما را به دریافت مشروع است. هنگامی که شما در خارج از کشور سفر همیشه از تاکسی داشته باشیم; فرد ممکن است مشروع.

در خطوط هوایی حتی اگر قصد دارید در پرواز راه دور شما به تهیه کردن به هر نیاز، پرواز با حال تکیه می کنند. هر چیزی که شما نیاز به نگه داشتن خود سرگرم و راحت را.

شما همچنین ممکن است بخواهید به فکر آوردن مواد غذایی خود را بنابراین شما می توانید غذا خوردن چه می خواهید.

سعی کنید اضافه کردن سفر فرشته قیمت به صرفه جویی در هزینه. این ویژگی است که بسیاری از وب سایت است. اجازه می دهد که شما یک قسمت را انتخاب کنید و به طور خودکار قیمت ساعت برای شما. وقتی قطره کرایه شما را به یک قیمت معقول است مصمم به شما هشدار را دریافت خواهید کرد. هشدار نگه داشتن شما را از داشتن مداوم در مسائلی را چک کنید.

سعی کنید برای خرید بلیط به پارک های تفریحی در پیشبرد طوری که شما آنها را می توانید چاپ کنید. صف های طولانی و زمان انتظار شما می توانید از هزینه خدمات برای این روند خوبی به ارزش پول را. شما اغلب می توانید خط پذیرش مجموع رد شدن.

تمرین در ورزشگاه روز قبل از اینکه شما را به پرواز شما. پروازهای طولانی تر می توان سخت در بدن شما. نشستن برای مدت طولانی می تواند باعث گرفتگی در پاهای خود را و بازگشت. شما آرام تر خواهد بود در طول پرواز خود را و می تواند کمک به جلوگیری از بدن درد توسط کشش قبل از پرواز خود را.

سفر دور از خانه خود را معمولا الهام بخش مردم را بیش از حد از خانه با آنها. به جای overpacking، مهم است که شما را تنها امتداد ملزومات است. چون فضا در حق بیمه هنگام سفر بسته کسانی است که با ارزش ترین شما سفر اندازه لوازم آرایش و دیگر دنده بزرگ، هستند.

ما در این مقاله گفته اند، برنامه ریزی بد کابوس تعطیلات منجر خواهد شد. مشاوره از این مقاله کمک خواهد کرد که شما برنامه ریزی امن تعطیلات آرامش بخش

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 − 61 =