خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / نکاتی را که موفقیت سفر A

نکاتی را که موفقیت سفر A

سفر تجربه لذت بخش است، اما می تواند بار هنگامی که شما را بیشتر مستعد ابتلا به جرم هستند.

هنگامی که به تنهایی سفر، حتما ایمن بمانید. این مقاله ایده های بزرگ برای کاهش آسیب پذیری خود را به جرم و جنایت در جاده است.

کامپیوترهای عمومی در هتل خود استفاده نکنید و یا هر جای دیگر آنها را به اینترنت رایگان در حالی که شما در تعطیلات هستند.

شما ناخواسته دیگران دسترسی به داده های مالی و دیگر شما ممکن است اجازه دهد.

همیشه رنگ انتشار عکس فرزند خود را با شما ادامه می دهند. این اگر که آنها هم تا کنون از دست رفته را در مفید. از دست دادن فرزند شما می تواند چشم انداز ترسناک. متاسفانه، کودکان دریافت پریشان و سرگردان یا چیز دیگری اتفاق می افتد. داشتن یک عکس به مردم نشان می دهد که در آنها گم می تواند واقعا را تفاوت در کودک خود را به سرعت پیدا کردن.

برای صندلی های راهرو بروید. صندلی های پنجره می تواند بسیار محدود از نظر دسترسی به حمام و ذخیره سازی خطوط دسترسی.

اگر شما هر گونه آلرژی غذایی شما می خواهید به خصوص دقت در هنگام مسافرت خارج از کشور. شما نیاز به دانستن زبان ویژه اگر شما واکنش های بد به غذاهای غذایی کلمات، مربوط است. سپس حداقل شما می توانید هشدار کارکنان و احتمالا پاسخ سریعتر برای حرفه ای پزشکی.

ترتیبات سفر در پیش را. همه چیز که می تواند خریداری شده در سفر یک چیز مشترک و است که آنها هزینه کمتر زمانی که در پیشبرد خریداری شده به اشتراک بگذارید. اگر برخی موضوع هنگامی که شما بودجه خود پول قابل خرج عاقلانه و را سوغات خود را به خرید در اوایل، شما دیگر در دسترس بودجه بعدها در سفر خود را بوجود می آیند بودند.

اگر شما خواهد شد با یک کودک نو پا سفر، حتما به مورد برای سرگرم کردن آنها را. نگاهی به چند بازی های مورد علاقه و اسباب بازی. شما ممکن است بخواهید در خرید یک اسباب بازی جدید را یک کمی شما را هیجان زده.

زمانی که جستجو برای یک پرواز، اطمینان از خطوط هوایی به مقصد خود را می رود. در حالی که نرخ پایین را در وب سایت های مسافرت پیدا می کنید شما ممکن است یاد بگیرند که با بهترین قیمت ها گاهی در سایت های خود هواپیمایی دارد.

برنامه سفر خود را به اعضای خانواده. این امر امکان آن را ممکن است برای کسی که همیشه با مکان خود آشنا شود. این شخص گاهی اوقات صحبت کنید و به آنها بگویید که شما خوب هستند. آنها نگران خواهد بود اگر آنها را از شما بشنوم.

هنگام سفر برای نرخ هتل های محلی بپرسید. بسیاری از هتل ها را تخفیف ویژه به مردم از آن منطقه بنابراین آنها می تواند پر کردن اتاق خود. اگر شما یک فرد است که در شهر زندگی می کند، درخواست آنها را به تماس با آنها در مورد پیشنهادات ویژه موجود را امتحان کنید. این تکنیک به شما بسیار کمی از پول را نجات دهد.

سفرهای جاده ای است که همیشه جالب نیستند. گاهی اوقات شما نیاز به چیزهایی ادویه با فعالیت های مختلف. داشتن چیزی برای نگاه به جلو به غیر از معافیت های حمام و وعده های غذایی سفر می تواند بیشتر هیجان انگیز است. اجازه دهید کودکتان اطلاع برنامه سفر و مسیر خود را به طوری که آنها را فرصتی برای تمرکز بر روی مکان های آینده و وقایع.

همانطور که قبلا ذکر, سفر می تواند جالب باشد تجربه، اما زمانی که شما می توانید در معرض جرم و یا مسائل دیگر. گروه می تواند امن تر, اما بسیاری از راه برای حفاظت از خود را هنگامی که سفر خود را. گرفتن راهنمایی برای کمک به شما در برنامه سفر امن و گرفت

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 + = 63