خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / نکته ها و کلاهبرداری به سفر خود را بهتر

نکته ها و کلاهبرداری به سفر خود را بهتر

با وجود هیجان سفر بسیار مضطرب می توانید. خوشبختانه, چند راهنمایی آسان است که تجربه می تواند ساده تر وجود دارد. در زیر شما می توانید برخی از ایده های جامد در چگونه به اطمینان حاصل شود که سفر بعدی خود را می رود با توجه به طرح پیدا کنید.

هنگامی که شما در حال پرواز، شما باید اطمینان به پیش برنامه ریزی حتی قبل از شما به فرودگاه. پس گرفتن از طریق ترافیک و دروازه خود را به موقع می تواند چالش فرودگاه های بزرگ در شهرهای بزرگ بیشتر اوقات، هستند.

شب قبل آماده و بسته بندی شده. قبل از پرواز شما آماده سازی خود را آماده کنید. پرواز از دست رفته یک تجربه وحشتناک است که شما می خواهید هرگز برای رفتن از طریق است.

اگر شما در حال سفر از طریق فرودگاه کوچکتر آنلاین برای دیدن آنچه که خطوط هوایی وجود دارد بروید. برخی از آنها از پروازهای چارتر است که شما نمی توانید ببینید زمانی که جستجو برای تخفیف ارائه می دهد و آنها ممکن است قادر به شما یک قیمت خوب.

سفر به کشورهای خارجی از تاکسی که مواظب باشید شما را انتخاب کنید.

قبل از وارد شدن به تاکسی، حلال است حتما. مقدار به محل آگهی “تاکسی” در یک وسیله نقلیه را ندارد اما شما واقعا نمی دانم که شما ممکن است در برخورد با یا نیت شان چیست.

به یاد داشته باشید هنگامی که به سفر با هواپیما به پوشیدن کفش های راحت و آسان به لغزش خاموش.

هنگامی که شما از طریق بررسی های امنیتی شما را به آنها را لازم. راحتی از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که شما صرف بیشتر وقت خود را نشسته کفش حمایتی ویژه نیازی نیست. بنابراین، هوشمند به پوشیدن کفش یا دمپایی لا انگشتی هنگام پرواز است.

هنگامی که در تعطیلات، و در مورد هتل کارت کسب و کار (و یا چیزی با نام خود را بر روی آن) را با شما. اگر شما از دست رفته، این مورد به کسی نشان می دهد که شما در آن است برای بازگشت به نیاز به کمک خواهد شد. اگر شما نا آشنا با زبان این است که واقعا واقعا مفید است.

سوال در مورد بازسازی هنگام رزرو اتاق خود را. هیچ چیز تعطیلات سریعتر از ام که با سر و صدا با صدای بلند ساخت تجهیزات خرابه. اگر شما می توانید کسانی که تاریخ را جلوگیری از.

اگر شما در یک سفر طولانی خواهد شد، حتما به بسته بارانی به طور خاص یکی با پوشش نرم. پیش بینی آب و هوای کاملا غیر ممکن است. شما همچنین می توانید آن را به عنوان یک لباس بلند و گشاد و یا windbreaker استفاده کنید.

بیابان مناظر قابل توجه و به یاد ماندنی و گیاه های عجیب و غریب و زندگی حیوانات را ارائه می دهند. بازدید از کویر برای اولین بار می تواند یک ماجراجویی هیجان انگیز به خصوص; این چیزی شما باید حداقل یک بار در طول عمر خود را فقط به تجربه ترس و تعجب از صحرا است.

سعی کنید برنامه سفر خود را در طول سفر سنگین بار. در آن زمان باید در راه باشد, در نظر با استفاده از آن زمان به سوخت گیری و یا گرفتن چیزی برای خوردن. می توانید از نیش خوردن یا پاهای خود را کشش.

جلوگیری از اجازه دادن به نگه داشتن شما از چیزهایی که با بهره گیری از سفر و فرود. هنگام سفر و سفر خود را به هموار رفتن باید به توصیه های این چوب. جای رفتن به در طول سفر به اشتباه، فکر کردن در مورد خاطرات شما ایجاد کنید سعی کنید از همه چیز نگران کننده

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

33 − 29 =