خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / چگونه برای جلوگیری از سفر گران و پنهان اضافی

چگونه برای جلوگیری از سفر گران و پنهان اضافی

تفریح و سرگرمی معمول سفر است. مردم انجام آن در سطح جهان. هنگام سفر یادگیری در مورد فرهنگ های جدید، عجایب معماری و نمونه غذاهای جدید مزایای بزرگ هستند.

راهنمایی برای برنامه ریزی کردن سفر خود را خواند.

تنها ملزومات بسته. این کمک خواهد کرد برای جلوگیری از داشتن هر چیزی را از دست داده. توجه به شماره کفش شما، آنها تمایل به بزرگ و سنگین.

امیدوارم که خطوط هوایی شما به راحتی لازم در پرواز کنند.

اگر شما احساس می کنید مانند آن خواب موارد مثل بالش یا هدفون. علاوه بر این، این یک ایده خوب به چیزی به میان وعده در است.

زمانی که شما وارد اتمام آلارم هتل. نمی خواهید به نیازهای زنگ مهمان قبلی است. برای راحتی بیشتر زنگ خاموش کنید یا آن را برای زمان واقع بیدار می خواهید مجموعه ای.

Clothespins هنگام سفر بسیار مفید می باشد. آنها می تواند بسیار مفید باشد.

در حالی که شما در حال سفر همیشه آگاه از وسایل خود را اقامت. اگر شما مجبور به حمل یک کیف پول, آن بصورتی پایدار و محکم جمع زیر بازوی شما را به یاد داشته باشید. اجتناب از toting کیسه که بستن زیپ به راحتی در دسترس، به خصوص اگر شما را در زمینه های بسیار شلوغ است. شما را این توصیه به در نظر هنگام خرید کیسه بسته سفر مطمئن شوید.

اقامت آرام و تشکیل شده است. شما نمی خواهید به صرف زمان با ارزش خود را به دنبال در اطراف خانه خود را برای لوازم آرایش، هزینه و یا بالش. سعی کنید موارد در نقطه تنها خرید انواع زباله های پلاستیکی و نگه داشتن تمام سفر. شما حتی می تواند که می رود زیر تخت، تا زمانی که شما به آن نیاز دارید تا آن ماند.

شما را به حد پرداخت بسیار برای این موارد و شما نه واقعا که خیلی اتاق در توشه خود را نجات دهد. استفاده از روش های مانند نورد لباس و یا به استفاده از بسته بندی وکیوم. این می توانید آزاد کردن فضای برخی از چیزهای دیگر شما نیاز دارید.

سفر می تواند راه بسیار خوبی برای آموزش اعضای خانواده خود را. تا زمانی که شما را در درک آنچه شما انجام و اقدامات احتیاطی لازم، شما می توانید سفر در جهان در حال توسعه تجربه بزرگ. شما به فرزندان خود را فرصتی برای دیدن یک کشور دیگر و دیدگاه های مختلف در جهان است. اگر شما صرف زمان به سفر خارج از کشور شما می توانید بهتر دانش و درک از فرهنگ های دیگر به دست آورید.

ذوب یخ هتل قهوه را صبح روز بعد با استفاده از آب فیلتر شده را امتحان کنید. اگر شما نگران به طعم و مزه آب bucketful یخ ذوب یک شبه. پس از بیداری در صبح، شما که آب تازه قهوه که طعم توهین آمیز را استفاده کنید.

سعی کنید برای پیدا کردن پارکینگ و جلوتر از زمان. پارکینگ در روز اول تعطیلات خود را ممکن است هزینه زیادی. اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی فرودگاه در نظر گرفتن یک تاکسی عوض. می تواند آن را ارزان تر از پارکینگ فرودگاه.

سفر لذت است نحوه صرف وقت خود را خاموش. برای بسیاری از تجربه سفر شما نیاز به استخدام دانش جامد. در صورت استفاده از این راهنمایی شما سفر باید برنده است

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

75 + = 76