خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / چیزهایی که می توانید سفر خود را سرمایه گذاری انفجار

چیزهایی که می توانید سفر خود را سرمایه گذاری انفجار

سفر می تواند جالب باشد ماجرا برای برخی. با ساخت یک برنامه شما می تواند آماده. اینها چیزهایی است که شما نیاز به بررسی قبل از ترک.

هنگامی که شما در خارج از کشور سفر حفظ سابقه ای از تمام اطلاعات مهم. آدرس وب سایت و تلفن از سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور مقصد خود را ضبط. نیاز ملت خود سفارت یا کنسولگری ایالات متحده به اولین تماس خود را اگر شما دچار مشکل محلی باد. آنها با مشکلاتی که تجربه کمک کند.

اگر شما واقعا نمی خواهید به ترک حیوان خانگی خود را در خانه، تعطیلات در مکانی که در آن او می تواند شما را همراهی کنید. آوردن حیوانات خانگی در تعطیلات در محبوبیت رشد است.

شما در حالی که بسیاری از هتل های زنجیره ای حیوانات خانگی اجازه می دهد، که شما حتی آنها را به برخی از کازینو لاس وگاس هتل ها و در برخی از cruises را می توانید پیدا کنید. هرگز ترس به بررسی گزینه های سفر که به حیوانات خانگی خود را پذیرا باشد.

هنگامی که شما به پیشواز شما matchbook کارت ویزیت و یا برخی از آیتم های کوچک دیگر از هتل نگه دارید مطمئن شوید. این کمک خواهد کرد که شما گرفتن جهت از مردم محلی اگر شما از دست رفته کنید. به خصوص اگر شما مطمئن نیستید از زبان محلی بسیار مهم است.

هنگامی که نور برای سفرهای طولانی بسته بندی، آوردن بارانی ملایم پوشیده را امتحان کنید. شما می دانید چه آب و هوا را در فروشگاه برای شما است. این کت باران احساس بسیار راحت در شرایط خطرناک و یا در حال اجرا فقط اطراف اتاق هتل شما می توانید.

تعطیلات صحرا ارائه می شود محیط منحصر به فرد است که چند تا کنون، از جمله گیاهان و حیوانات جالب روبرو می شوند. هر کس باید کویر به عظمت خود حداقل یک بار در زندگی خود مشاهده شده.

یکی از اولین چیزهایی که شما باید انجام دهید قبل از سفر به یک کشور خارجی برای تعیین یا نه شما باید ویزا است. قبل از سفر شما، به عنوان آنها گاهی می تواند با برخی از زمان برای پردازش شما یکی کاملا در حالی که باید برای درخواست. نگه داشتن در ذهن است که برخی از کشورها به شما اجازه می دهد به کشور بدون ویزا مناسب در اختیار شما حاضر خواهد شد.

اگر شما برنامه ای در ماشین شما در پارکینگ فرودگاه می روم، هوشمند برای این کتاب قبل از روز سفر شما است. اگر شما کتاب پارکینگ در روز پرواز شما آن معمولا بسیار گران تر خواهد بود. اگر نزدیک به فرودگاه زندگی می کنند ممکن است بخواهید نگاهی به تاکسی به جای پرداخت برای پارکینگ.

امید بستن در خبرنامه الکترونیکی شرکت های هواپیمایی بزرگ را امتحان کنید. اين اغلب هستند بهترین راه برای دریافت پیشنهادات منحصر به فرد و تخفیف. هنگامی که شما برنامه ریزی تعطیلات خود را, شما می توانید از این خبرنامه لغو عضویت.

ایجاد اطمینان حاصل کنید که شما سن قانونی به یک ماشین کرایه کنم. اگر شما جوان تر از آن، شما ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر. شهروندان ارشد مجاز به اجاره وسایل نقلیه در برخی از شهرستانها. هنگامی که شما خود را رزرو کتاب مورد بحث هیچ گونه محدودیت سنی.

این راهنمایی برای کمک به شما برای سفر بزرگ آماده است، اما چند سفر بدون سرخوردگی. بهترین شما می توانید به کار بیش از حد فقط است سفر با سهولت و با مشت رول

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 − = 71