خانه / جاذبه های گردشگری / تایلند / کارشناس راهنمایی که کت و شلوار را هر نوع سفر

کارشناس راهنمایی که کت و شلوار را هر نوع سفر

سفر یک پدیده منحصر به فرد است. سفر می تواند اوقات فراغت و کسب و کار یا ضرورت. صرف نظر از نیت سفر شما اطلاعات صحیح می تواند مزایای زیادی است. مقاله زیر به پیشنهادات و انتقادات بزرگ برای داشتن خوب سفر تجربه سراسر ارائه می دهد.

زمانی که سفر شما حداقل اقلام با ارزش را با شما. اگر بسیاری از اشیاء با ارزش را با شما را شما شانس بیشتری از دست دادن آنها و یا داشتن آنها به سرقت رفته است.

هر زمان که شما را به یک کشور خارجی سفر تمام اطلاعات مهم را با شما را نگه دارید. شامل نام و اطلاعات از جایی که شما که از سفارت یا کنسولگری در کشور شما در حال سفر به شما خواهد ماند. اگر شما به هر گونه مسائل در طول سفر خود را اجرا، این مردم شما باید فورا در هستند. این کمک خواهد کرد که با مشکلات است که شما را به دریافت کنید.

اگر سفر به یک شهر خارجی با مواظب مردم تظاهر به پلیس یا قانون اجرای نگه دارید. مقامات گذرنامه خود را نشان می دهد اما آن را به آنها بدهد.

اگر آنها اصرار دارید که شما را به دفتر حمل و نقل راه رفتن با آنها. با کسی که نمی دانم سوار نیست.

پیوستن فرشته قیمت برای سفر. برخی از وب سایت قیمت برای شما پخش خواهد شد. زمانی که قیمت بلیط هواپیما اقامت سقوط به سطح شما را انتخاب کنید، شما یک ایمیل از سایت در مورد تغییرات دریافت خواهید کرد. این کمک خواهد کرد که اطمینان از پس انداز فرصت از دست ندهید.

قبل از پرواز خود را شبانه روزی، تمرین سریع دریافت. پروازهای طولانی می تواند خسته کننده. شما ممکن است پشت و یا پاها از نشسته در همان موقعیت را برای مدتی طولانی به گرفتگی روده ها. کشش از قبل و یا انجام برخی از امور روزمره گرم کردن سریع نگه داشتن درد و گرفتگی عضلات پا در خلیج کمک می کند.

مسابقات و یا یک کارت ویزیت از هتل با شما ادامه می دهند. هنگامی که در محلی خارجی و در مورد شما ممکن است گم و داشتن این نوع از شناسایی کمک خواهد کرد که دیگران شما را در مسیر درست نقطه. بسیار مفید برای کسانی که ممکن است تجربه زبانی است.

قبل از سفر, اگر مقصد شما نیاز به ویزا پیدا کردن. شما اجازه می دهد زمان کافی برای ویزا پردازش شود گاهی تاخیر وجود دارد مطمئن شوید. نگه داشتن در ذهن است که برخی از کشورها به شما اجازه می دهد به کشور بدون ویزا مناسب در اختیار شما حاضر خواهد شد.

اگر شما با استفاده از خدمات با گواهینامه “سبز” تعطیلات خود را دوستانه به این سیاره است. بسیاری از هتل ها که برنامه کتانی استفاده مجدد اجرا استفاده از روشنایی انرژی کارآمد جای سطل بازیافت برای استفاده از مهمان استفاده جريان لوله کشی و استفاده از منابع انرژی جایگزین وجود دارد. بسیاری از شرکت های گردشگری و ارائه دهندگان خدمات محلی تأکید بر زندگی سبز در خود عرضه می کنند.

اگر شما در سفر خارج از کشور، حتما به عکس گذرنامه اضافی حمل. به جای پاسپورت دزدیده شده و یا بی چندی طول می کشد. شما چیزهای با عکس یدکی سرعت می توانید. شما همچنین انجام کپی اسناد مهم مطمئن شوید.

عملا هر کس می خواهد به سفر دیر یا زود. اگر نگاهی به زمان برای یادگیری از قبل شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما صرفه جویی در پول و زمان و استرس، و ایجاد یک تجربه لذت بخش. استفاده از اطلاعات بالا واقع اطمینان به شما لذت بردن از سفر خود را

مطلب پیشنهادی

Anyone Can Become Knowledgeable About Travel With These Easy Tips

Traveling is similar to going away from home to have a great adventure. Make a …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 73